איריס לוי

לחצו כאן לצפייה במספר הטלפון0544944205תחום פעילות | גליל | דרום | ירושלים והסביבה | מרכז | צפוןאתר אינטרנט

בעלת קייטרינג גורמה קטן ומקיימת סדנאות בישול המותאמות לרצונות והעדפות הלקוחות.
למדתי והתמחיתי בארץ ובעולם באומנות בישול גורמה.

האני מאמין שלי בבישול הוא שילובים מקוריים של מרכיבים מקומיים אותנטיים וטריים ביחד עם בישול מוקפד ואיכותי היוצרים את המטבח שלי – מטבח ים תיכוני גורמה עכשווי .החיבור העדין והמדויק בין רכיבים טריים והידע והניסיון המעמיק הם הבסיס ליצירת מתכון מצוין שבעזרתו נוצרת מנה נהדרת שהינה חלק מארוחה בלתי נשכחת.

את דרכי המקצועית התחלתי בלימוד מעמיק של אומנות הבישול בבית הספר לבישול גבוה " בישולים " בו התמחיתי בבישול גורמה – עילי צרפתי. לאחר סיום הלימודים עבדתי במסעדת הוטל מונטיפיורי .

השתתפתי בסדנאות אומן באיטליה, בתאילנד וביפן וכל יום אני ממשיכה ללמוד ולהרחיב את הידע שלי ממפגשים עם שפים המגיעים לארץ ומקריאה בספרות מקצועית המגיעה מכל מדינות העולם.
מאז שאני זוכרת את עצמי אני מבשלת וחולמת אוכל ואירוח . לאורך שנים של ניסיון פיתחתי קו ייחודי והתמחיתי בשילובי טעמים המגיעים מהמטבח האיטלקי והספרדי עם זה הצרפתי שיצר טעם אישי וייחודי .

אני מקיימת אירועי שף ייחודים בבית הלקוח המותאמים לצרכים ספציפיים לחלומות בהם אני מבשלת אוכל גורמה . המנות מצולחתות בראיה אומנותית .

כמו כן אני מקיימת סדנאות בישול ייחודיות לקבוצות מאורגנות ולאנשים פרטיים בהן אני מעבירה את האני מאמין שלי בשילוב חומרי גלם , שימוש בחומרי גלם טריים , תוך שמירה על המסורת ממנו מגיע כל תבשיל והקפדה על שמירה על האיכות הבריאותית של המזון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *