חוויה קולינארית באירוע עם שף פרטי!

גם אתם חלמתם תמיד להגיע אל הבית בחזרה מיום העבודה שלכם, להתרווח בספה ולהמתין לשף שיסיים להכין עבורכם את האוכל? לא צריך עוד לחלום! תוכלו גם אתם ליהנות מארוחה משובחת של שף פרטי בכל אירוע ובכל מקום!

האורחים היחידים במסעדה? אתם!

אז במה שונה החוויה שלכם מאירוח במסעדה ומאירוח על ידי שף פרטי? התשובה די פשוטה: אתם האורחים הבלעדיים. שף פרטי לא מכין מנות לסועדים נוספים, אלא אך ורק לכם. מדובר על חוויה יוצאת דופן, שעד שלא חווים אותה, לא באמת יודעים על מה מדובר. יש לכם הזדמנות ליהנות מחוויה קולינארית משובחת וייחודית המבוססת על מטעמים, מרקמים וצבע. כיום הבילוי במסעדות הפך להיות בילוי שגרתי למדי עבור לא מעטים, אך ארוחה המיועדת לכם על ידי שף פרטי? אותה אתם צריכים לטעום!

בניית התפריט בהתאם לרצונותיכם:

כשאתם מגיעים למסעדה, גם אל כזו שהינה מסעדת שף יוקרתית, עליכם לבחור מנה מתוך המנות המוצעות לכם. מנגד, בעת ששף פרטי רוקח עבורכם את הארוחה, אתם יכולים להציב בפניו את הבקשות המיוחדות שלכם. השף הפרטי בונה עבור האירוע שלכם תפריט ייחודי המבוסס על חומרי הגלם האהובים עליכם ביותר. כך, יהיה ניתן לבנות תפריט של מנה ראשונה, עיקרית וקינוח שכולו מותאם אליכם במאת האחוזים. תוכלו לבחור בין תפריט המשלב בשר, דגים או חלבי, או לדבוק בתפריט ספציפי החביב עליכם המורכב מהחומרים החביבים עליכם.

מטבח פתוח: אטרקציה מרכזית באירוע:

כמו כן, בעת שהשף הפרטי יתארח אצלכם בבית או שאתם אצלו, תזכו לראות אותו רוקח את כל המטעמים מולכם! כידוע, בעת שאתם מתארחים במסעדה המטבח אינו חשוף אליכם, כך שמרגע הזמנת המנות, עליכם להמתין. במקרה הזה, ההמתנה הינה חוויה בפני עצמה שלוקחת אתכם למסע קולינארי מרתק. אתם יכולים לצפות בשף חותך, קוצץ, מטגן, מבשל ומאדה עבורכם את המטעמים שכבר יוגשו אליכם. זוהי חוויה חד פעמית שגם לכם מגיע לטעום!

לאילו אירועים מתאים שף פרטי?

אין זה סוד שהשיא של אירועים הינו האוכל. לא משנה אם אתם חוגגים יום הולדת, יום נישואין או אירוע מצווה לילדכם: שיא האירוע הוא החוויה הקולינארית שלה מחכים גם אתם וגם האורחים שלכם. תוכלו לחגוג את הרגעים המאושרים שלכם עם שף פרטי שיפיק עבורכם ארוחה מהחלומות! אם אתם חוגגים לילדכם בר מצווה בכותל, עם חזרתכם מעיר הבירה ירושלים, יוכל להמתין לכם בבית שף פרטי שיפנק אתכם בארוחה חגיגית לכבוד גיל המצווה של ילדכם.

בגיל 13 כבר ילדים למדו להכיר את תרבות האכילה במסעדות וכיום טעמם מפותח. ארוחה במסעדה יכולה להצטייר בעייניהם כשגרתית, אך ארוחה שתינתן להם במתנה מכם על ידי שף פרטי, יכולה להיות עבורם ארוחת יום הולדת מרגשת, מיוחדת ובעיקר טעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *