מה זה שף לילדים?

שף לילדים, נשמע כמו משהו של מפונקים, לא? אתם בטח מדמיינים כמה ילדים יושבים מסביב לשולחן מפואר וכוס פטל ומבקשים עוד מנה מהצ'יפס, אבל האמת היא שזה ממש לא ככה. שף לילדים זו הפעלה מיוחדת לילדים שאפשר לעשות בימי הולדת בגילאים השונים החל מגיל הגן ואפילו גם לבר \ בת המצווה.

מה עושה שף לילדים?

שף לילדים מביא איתו את כל האוכל של מסיבת יום ההולדת ולכן ההורים שמארגנים את המסיבה לא צריכים לדאוג ליותר מדי דברים. השף יכין בעזרת הילדים והשף הראשי – ילד היום הולדת – את המטעמים כדוגמת פיצה, עוגה, כדורי שוקולד ועוד שלל מטעמים ויפעיל אותם בשלל משחקים מעניינים שהנושא כמובן הוא אוכל. השף מוכשר עם ילדים הוא יודע איך לבדר אותם במשך זמן רב והילדים מקשיבים בשקיקה לכל מילה שיוצאת מפיו ואוכלים בהנאה כל מאכל שיוצא מתנורו. הגיוון הרב של האוכל וההפקה הצבעונית תהפוך כל מסיבת יום הולדת למסיבת יום הולדת מיוחדת במינה ולא שגרתית.

ממתי ילדים מתעניינים באוכל?

זה שילדים אוהבים אוכל זה ברור. ממתי ילדים אוהבים להכין אוכל? ובכן, ילדים מאז ומתמיד אהבו שעות יצירה וזה לא שונה במקרה הזה. ילדים יכינו בעזרת השף (וגם ההורים יכולים להצטרף) מאכלים טעימים והתחרותיות וההנאה המרובה יזכירו לחלק מהילדים את תכנית הטלוויזיה מאסטר שף ילדים ובכך האדרנלין יזרום עוד יותר מהר. כמובן שבסופו של דבר הילדים יזכו לאכול ממה שהם בעצמם הכינו וזה רק יתרום להם לתחושת הגאווה וההערכה העצמית שלהם הידיעה של "היי! אני הכנתי את זה!".

אין ספק ששף לילדים זו פעילות ששווה לנסות לפחות פעם אחת בחיים ולהיווכח שזה בהחלט אירוע מיוחד במינו שהילדים לא ישכחו בשבועות שלאחר מכן ואפילו ההורים עצמם ידברו על האירוע לא מעט זמן אחר כך.

מתי מזמינים שף לילדים?

אטרקציית שף לילדים מתאימה לימי הולדת כמו כפפה, אך מלבד זה, שפים פרטיים לילדים עושים פעילויות גם בבתי ספר, בסדנאות, בחגים כמו פורים ובכל ימות השנה ולכל מטרה.

נכתב על ידי השף אלדו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *