פרסום שף פרטי בחינם

המאמר הבא לא פונה לאנשים שמחפשים שף פרטי אלא דווקא לקהל השפים הפרטיים שמחפשים איך לשפר את העסק שלהם ולהשיג יותר לקוחות. אנשים מחפשים דרכים לפרסם את העסק שלכם בין אם בפרסומות מוחשיות ובין אם בפרסומות וירטואליות באינטרנט, אבל היום אינדקסי העסקים יכולים להועיל מאוד מהסיבה הפשוטה שהם מרכזים בתוכם עסקים לפי סוגים וכך ללקוח הפוטנציאלי יותר קל למצוא מה שהוא מחפש ולסנן את המתאים ביותר עבורו.

אתר שף פרטי מרכז בתוכו מאגר שפים פרטיים מכל הסוגים, האתר מאפשר לערוך חיפוש מסונן לשפים השונים לפי המיקום שלהם – בצפון, במרכז, בדרום, בגליל, באילת ובירושלים ואף לפי תחום פעילות, זה אומר שאם מישהו מחפש שף פרטי לאירוע או לסדנה הוא יוכל לדעת אם זה משהו שהשף בו הוא צופה כרגע מספק.

מלבד אפשרות הסינון ניתן לראות מידע רב על השפים. ניתן לקרוא מידע עליהם ולראות תמונות של האוכל או תמונות מהפעילויות שלהם, ניתן לקבל פרטי יצירת קשר בסיסיים הכוללים טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני, לקבל רושם לגבי השף וליצור איתו קשר בקלות בלי מתווכים.

ההצטרפות למאגר השפים הפרטיים היא בחינם ולכן אין לכם שום דבר להפסיד אלא רק להרוויח. אם אתה שף פרטי שרוצה לחפש עוד דרך קטנה להתפרסם באינטרנט ואף לקבל קישור יוצא לאתר שלך, אין ספק שכדאי לך להקדיש כמה דקות כדי להוסיף את האתר שלך למאגר באמצעות עמוד הוספת עסק למאגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *