שיטות פרסום של שף פרטי

שיטות הפרסום של שף פרטי הינן מאוד לקוניות בדרך כלל, שיווק אינטרנטי וכן טלמרקטינג לעסקים. דווקא בגלל החשיבות והיוקרה של המקצוע. עם זאת היא אכן הצליחה להדהים אותי פעם אחת, במקרה שקרה כאשר בלכתי ברחוב הופתעתי לראות מולי שלט, להזמנה שף פרטי איכותי יבשל בביתכם בכל רגע שתרצו. וחשבתי לתומי, מי מפרסם את עצמו על פלייאר ברחוב, מדוע הוא בחר בשיטת פרסום זאת ומי החברה שמסייעת לו במסע פרסום מוזר כל כך.

שיטות הפרסום של שף פרטי הינן מאוד לקוניות בדרך כלל, שיווק אינטרנטי וכן טלמרקטינג לעסקים. דווקא בגלל החשיבות והיוקרה של המקצוע. עם זאת היא אכן הצליחה להדהים אותי פעם אחת, במקרה שקרה כאשר בלכתי ברחוב הופתעתי לראות מולי שלט, להזמנה  שף פרטי איכותי יבשל בביתכם בכל רגע שתרצו.  וחשבתי לתומי, מי מפרסם את עצמו על פלייאר ברחוב, מדוע הוא בחר בשיטת פרסום זאת ומי החברה שמסייעת לו במסע פרסום מוזר כל כך.

מיד כאשר ראיתי את השלט של שף פרטי להזמנה לא הבנתי איך יכול להיות ששף פרטי שהוא איש שמחשיב את עצמו כבעל מקצוע יבוא ויפרסם את עצמו על גבי לו מודעות, אני לתומי חשבתי שאם יש למישהו כסף להזמין שף פרטי אזי הוא לא יצפה למצוא אותו בשלטי רחוב ולכן גם לא ייחפש אותו. זה מה שעורר בי תמיה גדולה כל כך, אך מאידך גפ סקרנות רבה. שמא מתחוללת פה מהפכה?

הרמתי את הכפפה, הלכתי אל המודעה של שף פרטי להזמנה, הרמתי אליו טלפון ושאלתי אותו לפשר המודעה. רציתי לברר מדוע הוא בוחר בשיטה כזאת של פרסום ולמה הוא מפרסם באופן שכזה את השירותים שהוא נותן, הבאתי בפניו את התהיות שיש לי בנושא זה, ונסיתי להסביר לו את הגישה שלי. הוא הקשיב לי ואז אמר לי משהו מאוד חשוב. אני לא הולך להביא רק מיליונרים לבישול, החלטתי שאם מישהו רוצה להזמין לאשתו לכבוד יום הולדת שף פרטי אזי אני לא יהיה זה שיהרוס לו את החגיגה בגלל עוד כמה מאות שקלים. ולכן אני נותן את שירותי לכולם, מטרת שיטת הפרסום שלי היא להצליח להגיע עד אחרון האדם, נכון ייתכן ואני ייצטרך להוריד מחירים, אך המטרה הקדושה והעליונה שלי, בהענקת שירות של הסעדה וחוויה קולינארית לכולם, המחיר שווה לי.

הודהמתי מהכנות, מהרצון והאידיאלים ובאמונה של אותו שף פרטי בצורך של כל אדם לחוות לפחות פעם אחת חוויה יוצאת דופן של בישול מעולם שהוא לא מכיר.

2 תגובות בנושא “שיטות פרסום של שף פרטי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *