שף פרטי אישי

שף פרטי הוא בדרך כלל שף אשר אינו שייך לארגון רשמי או לעסק רשמי. שף אישי מבשל בצורה אישית לכל לקוח ולקוח מיצירותיו האישיות והפרטיות. את החוויה הזאת לא זוכים כולם להכיר. אנשים רבים הולכים למסעדות, מתארחים באירועים של אולמות אירועים עם אוכל משף שיוצר ל300 אנשים במקרה הטוב, או קייטרינג שבוצע בתנאים זהים. עם שף פרטי אישי יש לכם את היכולת לקבל שירות של אדם אחד, שף, רק אבל רק לכם.

שף פרטי ואישי הוא כינוי  למי שמוכן לבשל באופן פרטי לאנשים פרטיים שאינם בעלי עסק או ארגון רשמי אליו השף חובר בצורה רשמית יותר, אלא שף הנותן שירות פרטי של בישול ואפייה עבור גורם רשמי, גורם אישי שאת הידע שלו הוא שופך אל תוך תבשיליו הענוגים ויוצר טעם עילאי של מזון וארוחות גורמה אמיתיות. אנשים רבים כיום מגיעים אל מסעדות על מנת לאכול מאכלים טעימים, מעטים מאוד יודעים ומודעים לעניין כי שף פרטי יכול לתת לנו את האפשרות היותר טובה של גדלות אמיתית של פינוק והרגשה טובה של נחת בשעת האכילה. כמובן ששף פרטי יכול לבשל גם לקבוצות וארגונים, אך שף פרטי לא יבשל בתוך המוסד עצמו כדרך של שגרה אלא באופן חד פעמי לצורך יצירת אירועים מיוחדים אליהם הוא מוזמן מטעם קבוצות, ארגונים ומוסדות.

זאת ההזדמנות שלכם לקבל את החוויה הבלעדית של בן אדם אחד, איש מקצוע המסור רק לכם, ויעשה כל מה שאתם רוצים או רוצות באותו האירוע. החוויה הזאת היא החוויה המומלצת ביותר עבורכם, אתם יכולים להרגיש את התענוג המוחלט שיש ביחס כל כך אישי ממי שבדרך כלל אותו אנחנו לא רואים. כאשר הולכים למסעדה, השף מוסתר איי שם בפנים, בתוך המטבח, ואילו אנחנו לא רואים אותו בכלל, ולא מרגישים כלום מחוויית הכנת האוכל חוץ מהתענוג הפיזי של טעם המזון. באמצעות השיטה החדשה והשירות החדש של השפים הפרטיים אתם זוכים לשלושת סוגי החושים, טעם, ריח וראיה.

שף פרטי הוא מי שייתן לנו את החוויה האולטימטיבית של טעם אוכל ברמה גבוהה הרבה יותר מהרמה אליה אנו רגילים עד היום. אנחנו כאנשים בעלי טעם אנין של אוכל חייבים לדרוש מעצמנו איכות של אוכל, איכות של תזונה על  מנת שבאמת נוכל להתענג כמו שמגיע לנו באמת. הרי אנחנו אנשים שאוהבים לאכול אוכל טוב, אז למה בעצם צריך להתפשר, אני ממליץ שלא להתפשר אלא ללכת על בטוח ולהצליח בכל מה שאפשר לקבל כמה שיותר ובכך להתענג בזכות שף פרטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *