שף פרטי ומסעדות

שף פרטי ומסעדות כמעט תמיד הולכים ביחד כאשר שף פרטי בדרך כלל מתחיל את הקריירה ממסעדה כלשהיא או אולם אירועים קטן עד שמחליט לצאת לדרך ולהיות שף פרטי וייחודי כשירות לקהל הרחב המעוניין ביכולות הבישול שלו וללא צורך להגיע עד המסעדה עצמה. כמו כן שפים רבים הינם בעלי כושר ויכולת ניהול יוצאת דופן ומרגישים לא ממומשים אלמלא הם יוצאים לשוק הפתוח.

שף פרטי הינו האלטרנטיבה המושלמת של קייטרינג או מסעדה. כאשר אתם מצד אחד רוצים אירוע מרגש באמת ולא רק ברמת טעם האוכל אלא ברמת החוויה, וכן אתם לא רוצים לעשות את זה במסעדה מסויימת, שהן בדרך כלל קטנות מאוד מלהכיל את האורחים הרבים שלכם, אך מצד שני גם האוכל של אולמות האירועים אינו מרשים אתכם מספיק ולא נותן לכם מספיק כבוד וייצוג ראוי בחגיגה – שף פרטי זה האיש שאתם צריכים לחפש. מישהו שמחד גם יהיה אחראי על ההסעדה בעת האירוע וגם יכניס תוכן משמעות לאירוע.

תחום הבישול התפתח מאוד בשנים האחרונות, בצורה ניכרת מאוד, כיום אנשים רבים נראים מתעניינים בתחום זה ומעוניינים גם ליצור קשר עם בעלי מקצוע בתחום של הבישול וליהנות מהתוצרים שלהם, מהאוכל שהם מכינים. ישנם שני סוגים של מבשלים, מסעדות ושף פרטי. על מסעדות לא אספר בשלב זה מכיוון שאני חושב שמרבית הקוראים כבר יודעים מסעדות מה הן, ומעוניינים לדעת יותר על שף פרטי דווקא. שף פרטי הוא שף שמבשל בפרטיות לכל מי שמוכן לשלם לו את הסכום בו הוא מעוניין. אנו מאוד אוהבים את הרעיון של שף אישי המבשל בצורה איכותית לכל מי שמזמין ודואג להשקיע את מה שצריך להשקיע על מנת להגיע לרמה האיכותית אותה אנו מחפשים. בישולים זה תחום מסובך, כאשר בישולים זה למעשה תחום שבו אנחנו לא המושלים הגדולים אלא יש אנשים מאוד ספציפיים שהם מושלים ביד רמה בתחום של הבישול והם נקראים "שף פרטי".

שף פרטי הוא אדם חשוב היודע לבשל ובעל מומחיות רצינית בתחום הבישול, ובעיקר בתחום בישולי סעודות גורמה הנחשבות לבישולים ברמה גבוה באמת. איכות האוכל לא נובעת רק מרמת המזון ומחומרי הגלם אלא בעיקר ממי שמכין את האוכל, ממי שמבשל ברצינות ממי שיודע כמה טוב צריך להשקיע באוכל על מנת להפוך אפילו חומרי גלם ברמה נמוכה לאיכותיים מאוד.

מומלץ לפני שמזמינים מישהו סופית ובוחרים למעשה את השף ההולך להיות באירוע שלכם, לקבל המלצות של לקוחות, ביקורות, וכן הסבר מפורט על היכולות שלו, כמה אורחים הוא יכול להזין בו זמנית, וכן אם הוא זקוק למכשור כלשהוא שהוא לא מביא בעצמו.

תהנו מהחוויה – מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *