אודותינו

אתר שף פרטי הינו אתר שמרכז בתוכו את כל השפים הפרטיים בארץ ללא עלות כלל וכלל. כל שף פרטי שמעוניין להוסיף את העסק שלו למאגר העסקים באתר מוזמן לשלוח את פרטיו באמצעות טופס הוספת עסק לאתר או אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול בעמוד יצירת הקשר.

אם מבוקשכם הוא לא לפרסם את העסק שלכם אלא דווקא לחפש שף פרטי על מנת לשכור את שירותיו, האתר הזה הוא בשבילכם. באתר ניתן לחפש את השף הפרטי שאתם רוצים באמצעות הסינון המתאים מתוך המאגר שלנו. אתם יכולים לחפש שף פרטי על סמך הקטגוריות שף לילדים, שף לאירועים, שף אישי, שף לסדנאות ושף למופעים וגם לחפש אותו על פי מיקום מבין החלקים השונים בארץ. בצפון, בדרום, במרכז, באיזור ירושלים או באיזור הגליל ואפילו באילת.

במאגר השפים תוכלו לקבל פרטים מלאים על השפים ולקבל מידע שהם כתבו בעצמם בנוסף לכך שתוכלו להתרשם מתמונות שהם בחרו לפרסם באתר. פרטי יצירת הקשר עם השפים מופיעים בעמוד השף הפרטי וניתן ליצור איתו קשר ללא תיווך, בחינם ובקלות. אם הזמנתם את אחד השפים ואתם רוצים לפרגן לו, באמצעות הרשמה קלה ומהירה והוספת חוות דעתכם לעמוד השף שתופיע מתחת לפרטיו עם דירוג של כוכבים מ-1 עד 5 על מנת שתוכלו להמליץ על השף לשאר הגולשים באתר.

חשוב לנו לחזור ולהדגיש – נכון לעכשיו, השימוש באתר הן מהצד של השפים והן מהצד של הלקוחות הפוטנציאלים הוא חינמי לחלוטין ואין שום תיווך או רווח מאיתנו.