ארוחת שף בבית השף

הטרנד הקולינרי המשגע רבים

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד אשר סוחף אחריו לא מעט אנשים- ארוחות שף בבית השף. מדובר בהזדמנות נדירה להציץ אל ביתם של שפים רבים וליהנות ממאכלים שונים. אותו טרנד התפתח בעקבות סצנת הקולינריה המפותחת בישראל הבאה לידי ביטוי במגוון מסעדות ותוכניות בישול רבות. בשנים האחרונות השפים לא ממש יושבים במסעדות אלא מוצאים את עצמם מבשלים בבתים הפרטיים שלהם לציבור הלקוחות.

ארוחות השף הפרטיות הפכו את החוויה הקולינרית למרשימה למדי ומעניקות טוויסט מעניין לארוחות בין אם מדובר בארוחה לבני זוג או ארוחה לחברים. אם כן, מדובר בארוחה בעלת אופי שונה אשר במסגרתה ניתן לראות את השפים מגישים את האוכל אשר הכינו והכל נעשה בבית הפרטי שלהם לעיני כל. משמעות הדבר היא כי הכל פתוח ונעשה לעיני האורחים.

יצירת חוויה ביתית מרשימה למדי

אותם שפים אשר בוחרים לבשל במטבח הפרטי שלהם לאנשים רבים מגיעים עם שנות ניסיון ארוכות אשק במהלכן גילו כי התשוקה שלהם היא לגרום לאנשים ליהנות מאוכל. אותם שפים ויתרו על עבודה במסעדה לטובת אינטרקציה עם הלקוחות.

בשנים האחרונות כבש טרנד השפים שמגיעים עד הבית לא מעט חובבי ארוחות גורמה. אחרי הכול, בעידן שבו תוכניות הבישול תופסות חלק נרחב מזמן המסך והפכו לחלק מהתרבות הישראלית, הסצנה הקולינרית המקומית התאימה את עצמה עם מנות מושקעות, לעיתים בהגשה אישית של השף עצמו, ליצירת חוויה ביתית מרשימה במיוחד.

הבישול משקף את תפיסת העולם הקולינרית שלהם

השפים הפרטיים מכניסים את האנשים אל ביתם בכל רחבי הארץ החל מאזור המרכז ועד אזור הדרום וכך נוצר בישול אינטימי למדי הבא לידי ביטוי בתפיסת עולמם הקולינרית. בעת הגשת המנות לשולחן נוצרת אינטרקציה וכך בינם ובין הסועדים נוצרת אווירה מיוחדת. אין דבר אשר גורם לשפים רבים יותר ליהנות  ולקבל תשומת הלב המלאה מאשר הכנת מאכלים טעימים למגוון רחב של סועדים.  כאשר הסועדים מקבלים את הרכיבים האיכותיים ביותר בהתאם לרצונם וטעמם האישי הם בהחלט ימליצו על החוויה. בין אם מדובר בהכנת ארוחה בשרית או ארוחה חלבית הם יכולים להכין כל ארוחה באמצעות המרכיבים האיכותיים ביותר. אם יש בין האנשים שומרי כשרות, הרי ניתן לתת הכוונה לשפים להכין ארוחה כשרה. נוסף על זאת, אם יש בין האנשים טבעוניים, הרי גם במקרה הזה ניתן להכין ארוחה על טהרת הטבעונות. למעשה, בארוחות מהסוג הזה ניתן ליהנות מהיצע עשיר של מאכלים ולקבל ארוחת שף אשר תזכרו בה לאורך זמן רב.

באשר למחיר, המחיר נקבע בהתאם למאכלים השונים ולכן חשוב ביותר להיערך בהתאם. בסופו של דבר, ניתן לומר כי מדובר בחוויה בלתי נשכחת אשר מעשירה את עולמם של הסועדים ומאפשרת להם הצצה אל חייהם של השפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *