ציוד למטבח שף

מטבח איכותי וברמה גבוהה חייב להיערך כראוי מבחינת כלי העזר שישמשו את צוות השפים והטבחים. קיימות הרבה מאד אפשרויות לרכישת כלים למסעדות אך החשיבה הנכונה היא לרכוש כלים בטיב מעולה אשר יאפשרו הכנת בישולים מעולים וגם שישרתו את השפים לאורך זמן.

ציוד למטבח שף

רכישת ציוד מתבצעת בעת הקמה של מסעדה חדשה אשר עבורה צריך את כל הציוד וגם באופן שוטף כדי להעשיר את מטבח השף בשפע של כלים למסעדות, אשר הם פונקציונליים ונוחים לעבודה ביום יום.

המוצרים המובילים הם סירים ומחבתות מנירוסטה. מדובר בחומר גלם איכותי במיוחד המיוצר עם ציפוי והוא בעל תחתית כפולה כדי לשמור על התבשיל כך שלא ייחרך לאורך זמן הבישול.

את הסירים הללו אפשר לרכוש בהיצע נרחב של גדלים. פינג'נים, סירים קטנים, קלחות, סירים גדולים, סירים רחבים המתאימים מאד להכנת דגים, סירים ייעודיים לפסטה, סירים המכילים בתוכם ארבעה שקעים לצורך טיגון פריטים שונים כמו תפוחי אדמה או כרובית.

כל הסירים הללו הם איכותיים ביותר ויש להם אחיזה נוחה מאד בצידי הסיר כך שאפשר להרים את הסיר מהכיריים ולהניחו בזהירות על משטח העבודה.

סוגים שונים של תבשילים

לכל מסעדת שף קיימת המומחיות שלה ועל פי התפריט, בוחרים השפים מהם הכלים המקצועיים שצריכים להיות במסעדה ובאיזו כמות, כדי לא לעכב את הגשת המנות אשר מזמינים האורחים במסעדה.

בין הסירים אפשר למצוא סירים גבוהים המתאימים להכנת גדולה מאד של תבשיל מסוים, סירים רחבים ונמוכים או גבוהים. כל סוג של סיר מסווג לביצוע תבשילים שמתאימים ביותר לגודל זה כדי שהתוצאה תהיה משובחת.

לצורך הגשת פריטים חמים בארוחות השונות במסעדות המוגשות בשיטת הקייטרינג או הגשה עצמית אפשר לקנות מוצרי שפינג דיש יפהפיים ואיכותיים בכמה גדלים בהתאם לצורך בכל מסעדת שף.

מחבתות במטבח השף

במטבח השף נעשה שימוש רב במחבתות ולכן זהו פריט אשר רוכשים בכמויות גדולות בפתיחת מסעדה חדשה או בעת רכישת כמות נוספת של כלים למסעדות לעבודה השוטפת.

מחבתות קטנות מאד, קטנות, בינוניות, גדולות וגדולות מאד. שפע האפשרויות בגדלים של המחבתות מאפשר התאמה מושלמת של המחבת הנכון ביותר עבור כל סוג של טיגון או עשייה.

לצורך קבלת תוצאות מושלמות מייבאים מחבתות בטיב מעולה עם ציפוי טפלון ופלדה מוברשת אשר יוצרים את התנאים המתאימים ביותר לכל סוג של ירק או מוצר גלם אחר כדי שלא ייחרך ולא יישרף במהלך הטיגון.

אפשר לקנות מחבתות עם ידית אחת נוחה מאד לעבודה או לחילופין עם שתי ידיות אשר קל להרים באמצעותן את המחבת ולשפוך את התכולה לצלחת ההגשה.

בנוסף לכך, קיים היצע נרחב של כלי עזר מנירוסטה כמו קערות ערבוב יציבות בכמה גדלים, מסננות אלומיניום, מטחנות משובחות וקנקנים ייחודיים לקפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *