שף פרטי כשר

שף פרטי כשר לא פשוט תמיד למצוא, פעמים רבות שף פרטי כשר אינו זמין מפני השכיחות, אנו מציעים לכם שירות של שף פרטי כשר איכותי, מעדני גורמה שמשאירים טעם של עוד עם חוויה משמעותית. כשרות לא מורידה מאיכות האוכל, ההיפך אוכל עם כשרות מעיד על פי רוב על מוצרי מזון מבוקרים, הנשמרים בטמפרטורה מתאימה וכן בביקורת יומית שלא ניתנת על ידי משרד הבריאות.

שף פרטי כשר הנותן שירות של הזמנת שף לאירועים שונים בסטודיו שלו או בכל מקום אחר שתרצו, לקבוצות או לזוגות, למשפחות או לחברות. הייחוד הברור של השף הפרטי הינו שיש ברשותו תעודת כשרות, משגיח צמוד כל יום הבודק את האיכות של החומרים בהם הוא משתמש, בודק את המקורות שלו ואת הסוג וכך דואג לבקרה משמעותית יותר, הרבה יותר מבדיקות תברואה של משרד הבריאות.

בעוד שמשרד הבריאות עורך בדיקות כפעמיים בשנה ומסתפק בבדיקה כללית ולא יסודית של מקום הבישול והמזון של השף, שף פרטי כשר עומד במעקב קבוע של משגיח מידי יום המוודא מניין המזון מגיע, מי הספק, באיזה חומרים משתמשים, ובכך שומר על רמת תברואה גבוהה.

לכן, אם אתם מעוניינים בשירות של שף פרטי כשר וטוב אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל פרטים נוספים.

אנו נותנים שירות של בשרי וחלבי לחוד ולא משתמשים בחומרים ובכלים ביום השבת. השמירה שלנו על המסורת היהודית וקדושת השבת מונעת מכבוד הרב שיש לנו לתרבות ולמסורת היהודית. כמו כן אנו מאמינים כי אין הנאה באמצע שבוע אם אין מנוחה בסוף השבוע.

אנשים רבים טועים לחשוב שמא החומרים שהם בעלי תעודת כשרות הינם פחות טובים מאילו שהם ללא תעודה, העובדה האמיתית היא שהאמת הפוכה בדיוק.

שפים רבים יעידו על האמונה שיש להם באיכות החומרים שהם בעלי תעודת כשרות מול מזון שאין לו תעודת כשרות.

העובדה שאסור לערבב בין חלב לבשר במהלך הבישול מכריחה אותנו השפים לדבוק טוטאלית ובצורה מושלמת באחד החומרים בשר או חלב מבלי לערבב בין עולמות בישול אלה. המציאות על פיה אסור לשתף את החלב בתוך הבשר וכן ישנם עוד חומרים בהם אסור להשתמש לא גורמת לשף אמיתי בעיה ליצור אוכל גורמה אמיתי אלא רק מאתגר אותו מעט, הרי שף אמיתי ואיכותי חייב להצליח לייצר מנת גורמה מכל סוג חומר שנביא לו. לכן שף פרטי כשר הוא שף ברמה גבוה יותר משפים אחרים בדרך כלל.

תגובה אחת בנושא “שף פרטי כשר”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *